PROGRAM





# Hazai csapat Vendég csapat Helyszín Bajnokság Dátum Pont (H) Pont (V) Statisztika
1
Budafok
BKG-PRIMA Akadémia
Budafok
Barátságos
2019/08/16 18:30
2
BKG-PRIMA Akadémia
East Tennessee State University
Budapest - MTK (Női csarnok)
Barátságos
2019/08/19 10:00
3
BSC Salzburg
BKG-PRIMA Akadémia
Salzburg
Barátságos
2019/08/23 17:30
4
Rosenheim
BKG-PRIMA Akadémia
Rosenheim
Barátságos
2019/08/24 17:00
5
BSC Salzburg
BKG-PRIMA Akadémia
Salzburg
Barátságos
2019/08/25 12:45
6
Az alábbi mérkőzések
időpontjai még
kérdésesek!!!
!!!!!!!!!!!
2019/08/31 16:00
7
Eger
Bajai Bácska FKE
Eger
Barátságos
2019/09/01 18:00
8
Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület
BKG-PRIMA Akadémia
Nagykőrös
Barátságos
2019/09/06 18:00
9
Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület
BKG-PRIMA Akadémia
Nagykőrös
Barátságos
2019/09/07 18:00
10
MEAFC-Miskolc
BKG-PRIMA Akadémia
Miskolc
NB I B
2019/09/15 18:00
11
BKG-PRIMA Akadémia
Pécsi VSK- Kronosz Kiadó
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/10/06 18:00
12
MTK Elite Basket
BKG-PRIMA Akadémia
Törökbálint
NB I B
2019/10/13 18:00
13
BKG-PRIMA Akadémia
TF-BP
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/10/20 18:00
14
Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület
BKG-PRIMA Akadémia
Nagykőrös
NB I B
2019/10/27 18:00
15
BKG-PRIMA Akadémia
Bajai Bácska FKE
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/11/03 18:00
16
BKG-PRIMA Akadémia
Budafok
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/11/10 18:00
17
MAFC
BKG-PRIMA Akadémia
Budapest
NB I B
2019/11/17 18:00
18
BKG-PRIMA Akadémia
Salgótarjáni KSE
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/11/24 18:00
19
Nyíregyháza Blue Sharks
BKG-PRIMA Akadémia
Nyíregyháza
NB I B
2019/12/01 18:00
20
BKG-PRIMA Akadémia
Vasas Akadémia
Szigetszentmiklós
NB I B
2019/12/08 18:00
21
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
BKG-PRIMA Akadémia
Veszprém
NB I B
2019/12/15 18:00
22
Budapesti Honvéd SE
BKG-PRIMA Akadémia
Budapest
NB I B
2019/12/22 18:00
23
BKG-PRIMA Akadémia
MEAFC-Miskolc
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/01/05 18:00
24
Pécsi VSK- Kronosz Kiadó
BKG-PRIMA Akadémia
Pécs
NB I B
2020/01/09 18:00
25
BKG-PRIMA Akadémia
MTK Elite Basket
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/01/12 18:00
26
TF-BP
BKG-PRIMA Akadémia
Budapest
NB I B
2020/01/19 18:00
27
BKG-PRIMA Akadémia
Nagykőrösi Sólymok Kosárlabda Egyesület
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/01/26 18:00
28
Bajai Bácska FKE
BKG-PRIMA Akadémia
Baja
NB I B
2020/02/02 18:00
29
Budafok
BKG-PRIMA Akadémia
Budafok
NB I B
2020/02/09 18:00
30
BKG-PRIMA Akadémia
MAFC
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/02/23 18:00
31
Salgótarjáni KSE
BKG-PRIMA Akadémia
Salgótarján
NB I B
2020/03/01 18:00
32
BKG-PRIMA Akadémia
Nyíregyháza Blue Sharks
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/03/08 18:00
33
Vasas Akadémia
BKG-PRIMA Akadémia
Budapest
NB I B
2020/03/14 18:00
34
BKG-PRIMA Akadémia
HOYA-Pannon Egyetem Veszprém
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/03/22 18:00
35
BKG-PRIMA Akadémia
Budapesti Honvéd SE
Szigetszentmiklós
NB I B
2020/03/29 18:00