Összességében egy igen pontgazdag mérkőzésen arattunk sima győzelmet.

TF-Budapest (NB II) vs BKG PRIMA Akadémia

90 - 119

(21-29; 24-35; 22-27; 23-28)

PRIMA: Radoncic 11, Armaghani 12/6, Nagy Be. 8/6, Buzás 21/12, Nagy Bo. 16/12 cs.: Zsihla 6/6, Nagy S. 32/21, Reizer 13, Molnár, Opre, Halász, Szeleczki.

Nehezebb kezdés után felébredtek a Kosok és a negyed végére már 8 pontos előnyre tettek szert.

A folytatásban a valamivel jobb védekezésnek köszönhetően a nagyszünetre már 19 ponttal vezettünk (45-64).

A szünet után a hazaiak agresszívabban jöttek ki a pályára, de az extra napot kifogó Simi vezérletével végül a harmadik negyedet is megnyertük. A fiatal tehetségünk, Zsombi, is remekül szállt be a mérkőzésbe, s megszerezte első pontjait a felnőtt mezőnyben, tette azt rögtön egy hármassal. Gratulálunk Zsombi!

A záró etapban Bence vezérletével gyártottuk a pontokat és egy magabiztos (209 pontos mérközésen) 29 pontos győzelmet arattunk.