Szeretnénk köszönetet mondani az U20-as csapatunknak! Radovics József és Tóth András idén is igyekeztek a legtöbbet kihozni az U20-as csapatunk játékosaiból. Olykor meglehetősen nehéz körülmények
A “kiberKosok”! Szeretnénk külön megköszönni a 24-es Körzet TV stábjának az egész éves kitartó munkáját! Takács István és Csavlek Judit garantálták a már megszokott, kiváló
Véget ért egy újabb kosaras szezon! A bajnokság lezárultával szeretnénk megköszönni az egész éves támogatást és szurkolást! Bízunk benne, hogy sikerült sok örömöt és kellemes