Elkezdtük a felkészülést!

A BKG PRIMA Akadémia csapata hivatalosan is megkezdte a 2025/26-os szezonra való felkészülést. Az első napokban máris kemény, intenzív edzések vártak a játékosokra – hosszú, megterhelő, ugyanakkor motiváló tréningekkel hangolódunk az idényre.

A nyár során a keret jelentősen megfiatalodott, és több új játékos is csatlakozott hozzánk. Az edzéseken a tempó, a fegyelem és a munkamorál adott, hiszen mindenki szeretné a legjobb formáját nyújtani a rajtra.

A felkészülés során a hangsúly a technikai-taktikai elemek fejlesztésén, a gyorsaságon, a döntéshozatali képességen és természetesen az erőnléten van. A srácok eltökélten dolgoznak, hogy az új szezonban is méltóképpen képviseljék a klubot és a szurkolókat.

Hajrá BKG! Hajrá PRIMA!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email