Az U21-es férfi válogatott ezen a héten Debrecenben lép pályára a Nemzetek Ligája végső tornáján, ahol három napon át sorsdöntő mérkőzések várnak a mieinkre. A
A felkészülés harmadik hetén is kemény munkát végeztek a Kosok. Az edzések ritmusa fokozatosan erősödik, a játékosok napról napra jobban veszik fel az új szezon