Megérkezett a 2025/26-os idény hivatalos menetrendje!
A Kosok szeptember 27-én idegenben, Pécsen kezdik meg szereplésüket a bajnokságban. Rögtön komoly erőpróba vár a mieinkre, hiszen a baranyai alakulat hazai pályán mindig kemény ellenfél.
Az első hazai mérkőzésünkre október 5-én kerül sor, amikor a Nyíregyháza csapata érkezik Batyiba. A szezon rajtjára igazi kosaras ünnepet tervezünk: szurkolóink újra megtölthetik a lelátót, és közösen indíthatjuk útjára a 2025/26-os bajnoki évadot.
A részletes menetrendet hamarosan a Schedule menüpontban is láthatjátok, de egy biztos: szeptember végétől újra minden a PRIMA-családról és a közös élményekről szól majd.
Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!





