Elérkezett a pillanat, amire mindannyian vártunk: szeptember 27-én, szombaton 18:00-tól útjára indul a 2025/26-os NB I/B Piros csoport küzdelemsorozata.
A mieink rögtön idegenben kezdik meg a szezont, méghozzá egy mindig nehéz mérkőzésen, a PVSK-Veolia otthonában.
A találkozónak a pécsi Lauber Dezső Városi Sportcsarnok ad otthont, ahol minden bizonnyal nagyszerű hangulat várja majd a csapatokat. Az NB I/B 1. fordulója komoly erőpróba lesz a Kosoknak, akik hosszú és kemény felkészülés után készen állnak arra, hogy bizonyítsanak a pályán.
Szurkoljunk együtt a fiúknak az új idény rajtján, hogy minél sikeresebben kezdjék meg a 2025/26-os szezont!
PVSK-Veolia – BKG PRIMA Akadémia
2025. szeptember 27. (szombat)
18:00
Lauber Dezső Városi Sportcsarnok, Pécs
Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!





