Hazai szezonnyitó a Nyíregyháza ellen!

Október 5-én, vasárnap 16:00-kor végre hazai pályán is bemutatkozik a BKG PRIMA Akadémia az NB I/B Piros csoport idei kiírásában!

A mieink Pécsen, a PVSK otthonában már megvívták az első csatát, ahol rengeteg tapasztalatot és fontos tanulságokat szereztünk. A fiúk megmutatták, hogy igazi csapatként tudnak küzdeni, és mindenki hozzátette a magáét a szoros találkozón.

Most azonban már Szigetszentmiklóson, hazai közönségünk előtt folytathatjuk a szezont. Az ellenfél a HÜBNER Nyíregyháza Blue Sharks lesz, akik Tiszaújvárosban magabiztos győzelmet arattak (77–91). A Cápák soraiban több új játékos is feltűnik, köztük Bazsó, Illés és Pipiras, így egy megújult, veszélyes ellenfél érkezik hozzánk.

Minden adott ahhoz, hogy igazi kosárlabdaünnepet láthassunk vasárnap: hazai közönség, új szezon, kemény rivális és motivált srácaink!

Live Stream

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email