Idegenben folytatják a Kosok – pénteken Tiszaújvárosban lép pályára a PRIMA

A múlt heti hazai rangadót követően újabb kemény kihívás vár a mieinkre: október 10-én, pénteken 18 órától a Tiszaújváros Termálfürdő PKK otthonában folytatja bajnoki szereplését a BKG PRIMA Akadémia.

A Kosok a Nyíregyháza elleni összecsapáson ugyan nagyot küzdöttek, de ezúttal nem jött ki a lépés hazai pályán. A srácok most idegenben javítanának, és új lendületet keresnek a bajnokságban.

A Tiszaújváros együttese legutóbb az Óbudai Kaszások ellen maradt alul (82–76), ahol hárman is tíz pont fölé jutottak: Kozák, Schmera és Mészáros voltak a legeredményesebbek. A két csapat stílusa alapján szoros küzdelem várható, így ezúttal is izgalmas meccsre van kilátás a Tiszaújvárosi Sportcentrumban.

A cél egyértelmű: visszatérni a győztes útra és megmutatni, hogy a PRIMA továbbra is az NB I/B egyik legkomolyabb erőcsapata.

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email