Farkasbarlangban folytatják a Kosok

Szombaton ismét idegenben lép pályára a BKG PRIMA Akadémia, ezúttal a Peka Bau-MEAFC Wolves vendégeként Miskolcon. A Kosok lendületben vannak, és céljuk, hogy a tiszaújvárosi siker után újabb győzelemmel erősítsék pozíciójukat a bajnokságban.

A BKG PRIMA Akadémia következő mérkőzését október 18-án, szombaton 17:00-kor játssza a miskolci egyetemi körcsarnokban, ahol a Peka Bau-MEAFC Wolves lesz az ellenfél. A találkozó komoly kihívásnak ígérkezik, hiszen a miskolci csapat hazai pályán mindig veszélyes, még akkor is, ha legutóbb vereséget szenvedett Nyíregyházán (98–85). A Wolvesnál Kékesi, Kelemen és Radics is tíz pont fölé jutott, így az ő megállításuk kulcskérdés lehet a Kosok számára.

A mieink remek formában utazhatnak Miskolcra, hiszen a Tiszaújváros elleni 85–69-es idegenbeli siker során minden csapategység jól működött: Bobi és Benji vezérletével magabiztos támadójátékot, míg Dean és Ármin révén hatékony védekezést láthattunk. A fiúk önbizalma tehát a helyén van, a cél pedig nem lehet más, mint újabb győzelmet szerezni idegenben.

A BKG-keretben ezúttal is erős rotáció várható, hiszen az elmúlt hetekben több fiatal is kiválóan szállt be a mérkőzésekbe. A stáb kiemelt figyelmet fordít arra, hogy a ritmus és az intenzitás végig megmaradjon, hiszen a Miskolc gyors tempójú játékot erőltet, különösen hazai közönsége előtt.

A találkozó tétje tehát nem csupán a bajnoki pontok megszerzése, hanem az is, hogy a Kosok tovább erősítsék pozíciójukat az élmezőnyben. Egy újabb idegenbeli győzelem nagy lökést adhatna a csapatnak a közelgő rangadók előtt – és természetesen a szurkolók is bíznak benne, hogy a farkasbarlangból is győztesen térnek haza a mieink.

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email