Veszprémi vendégjáték vár a PRIMA-ra

Szombaton ismét idegenben lép pályára a BKG PRIMA Akadémia. A mieink az Insedo Veszprém KK otthonába látogatnak, ahol kemény mérkőzésre számíthatunk.

A találkozót 2026. március 14-én, szombaton 18:00-kor rendezik a Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnokában, Veszprémben. A PRIMA jó formában érkezik a mérkőzésre, hiszen legutóbb magabiztos győzelmet arattunk az Óbudai Kaszások ellen, ami önbizalmat adhat a folytatásra.

A veszprémiek az előző fordulóban a Nyíregyháza otthonában szenvedtek vereséget (90–80), azonban több játékosuk is veszélyt jelenthet támadásban. Daniels, Bonifert és Frank egyaránt tíz pont fölé jutottak azon a mérkőzésen, így a PRIMA védekezésének kulcsfontosságú lesz az ő megállításuk. A hazaiaknál Bogdán ezúttal nem lépett pályára, pedig gólerős játékosként komoly szerepe lehet a Veszprém támadójátékában, ha visszatér.

A mieink célja egyértelmű: folytatni a jó sorozatot, és idegenben is megszerezni a győzelmet. A Kosoknak koncentrált védekezésre és fegyelmezett támadójátékra lesz szükségük, hogy Veszprémből is sikerrel térjenek haza. A szurkolók ismét izgalmas és küzdelmes találkozóra számíthatnak.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email