Veszprémben folytatódik a negyeddöntő – előnyben a Kosok

Előnyből várhatja a BKG PRIMA Akadémia a negyeddöntő második mérkőzését az Insedo Veszprém KK otthonában. A cél egyértelmű: idegenben is győzni, és még közelebb kerülni az elődöntőhöz.

A BKG PRIMA Akadémia egy izgalmas, kiélezett meccsel és győzelemmel kezdte a párharcot, így 1–0-s előnnyel utazik Veszprémbe a negyeddöntő második mérkőzésére. A három győzelemig tartó párharc következő felvonása kulcsfontosságú lehet, hiszen egy újabb siker hatalmas lépést jelentene a továbbjutás felé.

Az első mérkőzésen a Kosok végig fegyelmezett játékot mutattak, és a kritikus pillanatokban mindig volt válaszuk a veszprémi rohamokra. Bobi vezérletével támadásban is hatékonyak voltunk, miközben a védekezés stabil alapot adott a sikerhez.

A Veszprém hazai pályán egészen más arcát mutathatja, így a mieinknek még nagyobb koncentrációra lesz szükségük. A lepattanók és a tranzíciós helyzetek kontrollja ismét kulcskérdés lehet, ahogyan a külső dobások hatékonysága is.

A párharc eddigi képe alapján kiegyenlített csata várható, ahol apró részletek dönthetnek. A PRIMA célja, hogy megőrizze fegyelmezettségét, és idegenben is ráerőltesse akaratát ellenfelére.

A mérkőzés időpontja: 2026. április 18. (szombat) 18:00, helyszín: Vetési Albert Gimnázium Tornacsarnoka – Veszprém.

A párharc állása: 1-0

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email