Nincs több hiba, hazai pályán egyenlítene a PRIMA!

A döntő negyedik mérkőzése következik, ahol a tét óriási: a BKG PRIMA Akadémiának mindenképp győznie kell hazai pályán, Szigetszentmiklóson, hogy életben tartsa bajnoki reményeit. A mieink előtt egyértelmű a feladat: nagyobb koncentrációval, keményebb védekezéssel és a hazai közönség támogatásával visszahozni a párharcot, és kiharcolni az ötödik mérkőzést.

A döntő harmadik összecsapása után nincs sok idő a pihenésre, a csapat azonban elszántan készül a folytatásra. Az első és a második mérkőzés is megmutatta, hogy a PRIMA képes kontrollálni a játékot, amikor megfelelő energiával és fegyelemmel kosárlabdázik, ugyanakkor a legutóbbi találkozón a pontatlanságok és a kihagyások túl sok lehetőséget adtak a Fótnak.

Hazai pályán ismét kulcsszerep várhat Bobira, Benjire, Deanre és Árminra, akik az egész szezon során vezéreivé váltak a csapatnak. A PRIMA számára most minden labdáért, minden lepattanóért és minden védekezésért harcolni kell, hiszen csak győzelemmel maradhat életben a döntő párharcban.

A szigetszentmiklósi közönség támogatása ismét rengeteget jelenthet a mieinknek. Egy biztos: a Kosok mindent meg fognak tenni azért, hogy kiharcolják az ötödik mérkőzést, és tovább írják ezt az emlékezetes playoff-sorozatot.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email