📍☕️ Beugrottunk a Tartinába!

A csapatkapitány, Bobi sem tudott ellenállni a finomságoknak. 😄 Egy gyors pihenő, egy hűsítő ital és egy fantasztikus desszert tökéletes kombinációja egy nyári napnak.

Ezúton is szeretnénk megköszönni a Tartina Kávébárnak a vendéglátást és a kedvességet! 🙏💙

Ha még nem jártatok náluk, mindenképpen érdemes benézni – finom kávék, különleges italok, remek sütik és szuper hangulat vár mindenkit. ☕🍰

Köszönjük, Tartina! 💙

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email