Armaghani Ármin a következő szezontól már nem a BKG PRIMA Akadémia játékosa lesz. A kiváló hozzáállású, harcos játékos eligazol klubunktól, mi pedig szeretnénk megköszönni mindazt, amit a Kosokért tett.
Ármin a szezon során végig fontos tagja volt csapatunknak. A pályán mindig nagy energiával, alázattal és igazi csapatszellemmel dolgozott, legyen szó kemény védekezésről, hasznos támadásokról vagy olyan apró, de fontos megmozdulásokról, amelyek lendületet adtak a mieinknek.
Hozzáállása, küzdeni akarása és pozitív jelenléte sokat jelentett az öltözőben és a mérkőzéseken is. Büszkék vagyunk rá, hogy a BKG PRIMA Akadémia mezében láthattuk játszani.
Köszönjük Ármin, amit a csapatért tettél és sok sikert kívánunk!





