Jöhet a visszavágás! – Pénteken az életben maradásért játszunk

Április 26-án, pénteken 19:30-tól újra pályán a BKG PRIMA Akadémia, ezúttal hazai környezetben, az MTK Kosárlabda Csarnokban.

A tét nem kisebb, mint az elődöntőbe jutás életben tartása: a Phoenix-MT Fót 2–1-re vezet a három győzelemig tartó párharcban, így a Kosoknak kötelező a győzelem, ha vasárnap még egyszer parkettre akarnak lépni.

A keddi mérkőzésen hiába kapaszkodtak a mieink többször is vissza, a harmadik negyed hullámvölgye és néhány vitatható ítélet végül eldöntötte a meccset. Ez azonban már történelem: a Batyi eddig minden vereség után képes volt reagálni – nem véletlen, hogy hazai pályán kiegyenlítették a párharcot, és most is ez a cél. A motiváció adott, a szurkolók támogatása garantált, és a játékosok sem titkolják: mindent ki fognak adni magukból.

Bobi eddig vezérként cipelte a csapatot, Terry pedig a palánkok alatt dolgozik hatalmas szívvel. Lóri triplái, Árpi küzdőszelleme és a padról érkezők lendülete is kulcsfontosságú lesz. A fótiak továbbra is erősek a festékben, és veszélyesek kintről, de a Srácok most otthon vannak – és ez mindent megváltoztat.

Minden dobás számít. Minden védekezés számít. Minden pillanat számít.

Pénteken este az Acsády utcában eldől, lesz-e ötödik meccs.

Gyere, szurkolj, legyél ott, segítsd a fiúkat a győzelemhez!

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!
Tipoff: 2025. április 25. (péntek) – 19:30, MTK Kosárlabda Csarnok, Budapest

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email