Kezdődik a szezon!

Elérkezett a pillanat, amire mindannyian vártunk: szeptember 27-én, szombaton 18:00-tól útjára indul a 2025/26-os NB I/B Piros csoport küzdelemsorozata.

A mieink rögtön idegenben kezdik meg a szezont, méghozzá egy mindig nehéz mérkőzésen, a PVSK-Veolia otthonában.

A találkozónak a pécsi Lauber Dezső Városi Sportcsarnok ad otthont, ahol minden bizonnyal nagyszerű hangulat várja majd a csapatokat. Az NB I/B 1. fordulója komoly erőpróba lesz a Kosoknak, akik hosszú és kemény felkészülés után készen állnak arra, hogy bizonyítsanak a pályán.

Szurkoljunk együtt a fiúknak az új idény rajtján, hogy minél sikeresebben kezdjék meg a 2025/26-os szezont!

PVSK-Veolia – BKG PRIMA Akadémia

2025. szeptember 27. (szombat)

18:00

Lauber Dezső Városi Sportcsarnok, Pécs

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email