Három Kos is az U21-es 3×3 válogatott keretében!

Újabb hatalmas elismerés érte a BKG PRIMA Akadémiát: Arnóczi Áron, Gyimes Áron és Kovács Leonárd meghívót kaptak a magyar U21-es 3×3 válogatott keretébe. A fiatal játékosok egész szezonban nyújtott teljesítményükkel és munkamoráljukkal hívták fel magukra a szakmai stáb figyelmét, így most a nemzeti csapatban is bizonyíthatnak.

Az elmúlt idény során mindhárman fontos szerepet töltöttek be a PRIMA rotációjában. Áron agresszív védekezésével és atletikusságával, Gyimes energikus játékával és sokoldalúságával, míg Leo kemény munkájával és folyamatos fejlődésével segítette a mieinket a bajnoki menetelés során. A 3×3 kosárlabda gyors tempója, intenzitása és egyéni kreativitást igénylő játéka különösen jól illik mindhárom játékos karakteréhez.

A meghívó nemcsak számukra jelent nagy lehetőséget, hanem klubunk számára is komoly visszajelzés arról, hogy a BKG PRIMA Akadémián zajló munka megfelelő irányba halad. Büszkék vagyunk rá, hogy játékosaink egyre gyakrabban kapnak lehetőséget korosztályos válogatott programokban, és képviselhetik klubunkat országos szinten is.

Gratulálunk Áronnak, Gyimesnek és Leonak a meghívóhoz, sok sikert kívánunk a válogatott edzéseken és a további felkészülés során! Hajrá Kosok!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email