Köszönünk mindent Szabi!

Két közösen eltöltött szezon után elköszönünk Fábián Szabolcstól.

A következő idénytől már nem a BKG PRIMA Akadémia játékosa lesz Fábián Szabolcs. Szabi a nálunk töltött két szezon során végig példamutató hozzáállással, kemény munkával és igazi csapatszellemmel segítette a klubot, ezért ezúton is szeretnénk megköszönni neki mindazt, amit a BKG PRIMA Akadémiáért tett.

Két idényen keresztül viselte a Kosok mezét, és ez idő alatt minden edzésen és mérkőzésen maximális alázattal dolgozott. Hozzáállása, munkamorálja és kitartása végig példaértékű volt.

Szabi nemcsak a pályán, hanem a mindennapokban is igazi csapatemberként viselkedett. Pozitív személyiségével, segítőkészségével és sportszerű hozzáállásával megbecsült tagja volt a PRIMA-közösségnek, és mindig lehetett rá számítani.

Az elmúlt két év során rengeteg közös élménnyel, kemény munkával és emlékezetes mérkőzéssel gazdagodott a csapat, amelyeknek ő is aktív részese volt. Büszkék vagyunk arra, hogy a BKG PRIMA Akadémia mezét viselte, és a klubunkat képviselte.

Köszönjük a két együtt töltött évet, a befektetett munkát, az alázatot és az elkötelezettséget!

Sok sikert kívánunk pályafutásod következő állomásához, Szabi! Bízunk benne, hogy a jövőben is sok örömöt találsz a kosárlabdában, és mindig szívesen emlékszel vissza a BKG PRIMA Akadémiánál töltött időszakra.

Hajrá, Szabi! 🐏💙

🛒 A BKG PRIMA hivatalos szurkolói termékeit keresed? Nézz körül a PRIMA Shops kínálatában, ahol pólók, pulóverek, mezek és számos további PRIMA-termék vár minden szurkolóra!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email