Köszönjük Joel!

Két szezon. Két külön világ. Egy közös név: Joel.

Joel Kalau Nshimba két éven át volt a Kosok családjának tagja – egy olyan időszakban, amely során nemcsak a pályán, hanem azon kívül is fontos része lett csapatunk életének.

A 2023/24-es idényben 26 alapszakasz-mérkőzésen lépett pályára, ahol 5,9 pontot és 4,2 lepattanót átlagolt. A rájátszásra azonban még egy lapáttal rátett: 7 playoff-meccsen mutatott 9,6 pontos, 5 lepattanós, 1,9 szerzett labdás és 1,1 gólpasszos teljesítménye kulcsfontosságú volt a csapat számára.

A 2024/25-ös szezonban kevesebb lehetőséghez jutott, de így is 11 alapszakasz-meccsen 4,8 pontot és 3,7 lepattanót átlagolt. A rájátszásban 8 találkozón szerepelt, ahol 3,8 ponttal és 2,8 lepattanóval segítette a mieinket.

Joel a játékán túl mindig mosolyt hozott az edzésekre és a hétköznapokba is. Dolgozott, küzdött, ott volt, amikor szükség volt rá – akár a palánk alatt, akár az öltözői hangulat felelőseként.

Köszönjük Joel!

A közösen megélt meccsekért, győzelmekért, nevetésekért és a megannyi felejthetetlen pillanatért. További pályafutásodhoz sok sikert kívánunk – mi mindig örömmel fogunk visszagondolni Rád, és szurkolunk Neked bármerre is sodor az élet!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email