Köszönjük a felajánlásokat!

Ezúton szeretnénk szívből megköszönni mindenkinek, aki személyi jövedelemadója 1%-át a PRIMA SE részére ajánlotta fel.

Hatalmas segítség számunkra, hogy ilyen formában is támogatjátok a közösségünket, hiszen minden forint hozzájárul ahhoz, hogy tovább építsük és fejlesszük az utánpótlás- és felnőttcsapatainkat.

Idén összesen 287.000 Ft érkezett be a felajánlásokból, ami nagyban segíti mindennapi működésünket, az edzések és mérkőzések szervezését, valamint a gyerekek sportolási lehetőségeinek biztosítását.

Köszönjük a bizalmatokat és támogatásotokat – együtt építjük a jövőt!

Jövőre ismét lehetőség lesz felajánlani adótok 1%-át, amivel tovább erősíthetitek a közösségünket.

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email