Újabb hét, újabb lépések előre

Túl vagyunk egy újabb munkás héten, amelyben a fiúk ismét keményen dolgoztak az edzéseken. A felkészülés részeként két edzőmérkőzés is várt a csapatra: szerdán Százhalombattán, szombaton pedig Veszprémben léptünk pályára.

A találkozók remek lehetőséget adtak arra, hogy kipróbáljunk különböző dolgokat, új elemeket építsünk a játékunkba és teszteljük, hogyan működnek éles helyzetben a begyakorolt szituációk. Ahogy az ilyenkor lenni szokott, volt, ami igazán jól sült el, és akadt olyan is, amin még van mit csiszolnunk.

A legfontosabb azonban, hogy mindkét mérkőzésen győztesen hagytuk el a pályát, ami nemcsak önbizalmat ad, hanem megerősíti, hogy jó úton járunk. Százhalombattán és Veszprémben is sikerült a magunk javára fordítani a találkozót, így pozitív élményekkel zártuk a hetet.

A munka természetesen folytatódik, hiszen a cél, hogy a bajnoki rajtra a lehető legjobb formában álljunk ki. A következő napokban tovább finomítjuk a játékunkat, építjük a csapatot, és készülünk az előttünk álló újabb kihívásokra.

Hajrá PRIMA! Hajrá Batyi!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email