NEWS
Bazsi is marad – Várszegi Balázs hosszabbított a PRIMA-val
Újabb fiatal játékosunk folytatja a munkát a BKG PRIMA Akadémiánál: Várszegi Balázs a következő szezonban is a Kosokat erősíti. Bazsi az elmúlt idényben több fronton is fontos tapasztalatokat szerzett, hiszen a felnőtt keret mellett az U21-es csapatban és a PRIMA SE II-ben is értékes szerepet vállalt. A 2005-ös születésű, 200
Köszönünk mindent Gyimes!
A következő idénytől már nem a BKG PRIMA Akadémia színeiben folytatja pályafutását Gyimes Áron. Fiatal játékosunk a mögöttünk hagyott szezonban az NB I/B Piros csoportos felnőtt csapatunk tagjaként dolgozott, fejlődött és lépett pályára, most azonban új kihívások várnak rá. Store 2025 nyarán érkezett klubunkhoz Zalaegerszegről, ahol már korábban is megmutatta,
Nyáron sem áll meg az élet a PRIMA-nál
A mögöttünk hagyott szezonban a BKG PRIMA Akadémia egészen a döntőig menetelt, végül pedig ezüstéremmel zárta a bajnokságot. A sikeres idény lezárása után sem állt meg az élet a klubnál: a háttérben már zajlik a munka a pályán és azon kívül is. A BKG PRIMA Akadémia hosszú, izgalmas és eredményes
Tizedik közös szezonjukra készülnek: Bobi és Benji továbbra is a Kosokat erősíti!
Különleges folytatás következik Nagy Botond Ágoston és Nagy Benedek Ágost számára: Bobi és Benji a 2026/27-es idényben is a BKG PRIMA Akadémia játékosai lesznek. A két kosaras a 2017/18-as szezon óta erősíti klubunkat, így a következő bajnoki év már a tizedik közös szezonjuk lesz a Kosokkal. A BKG PRIMA Akadémia
Dean Reiber marad a BKG PRIMA Akadémiánál!
Örömmel jelentjük be, hogy Dean Reiber a következő szezonban is a BKG PRIMA Akadémia játékosa lesz. A kiváló mentalitású, sokoldalú és rendkívül hasznos játékos továbbra is a Kosokat erősíti. Dean az elmúlt szezon során meghatározó tagja volt csapatunknak. A pályán végig nagy energiával, alázattal és igazi győztes mentalitással dolgozott, legyen
Köszönjük Ármin!
Armaghani Ármin a következő szezontól már nem a BKG PRIMA Akadémia játékosa lesz. A kiváló hozzáállású, harcos játékos eligazol klubunktól, mi pedig szeretnénk megköszönni mindazt, amit a Kosokért tett. Ármin a szezon során végig fontos tagja volt csapatunknak. A pályán mindig nagy energiával, alázattal és igazi csapatszellemmel dolgozott, legyen szó