Az U21-es férfi válogatott ezen a héten Debrecenben lép pályára a Nemzetek Ligája végső tornáján, ahol három napon át sorsdöntő mérkőzések várnak a mieinkre. A BKG PRIMA Akadémia számára különösen büszkeség, hogy két fiatalunk, Arnóczi Áron és legújabb játékosunk, Gyimes Áron is meghívót kapott a keretbe, így a Kosok színeit is képviselik a válogatottban.
A végső torna augusztus 26–28. között zajlik a cívisváros főterén felállított arénában, és minden napra két csoportmeccs, valamint egy esti döntő jut:
Menetrend – Magyarország mérkőzései
Augusztus 26. (kedd)
-
15:05 – Franciaország – Magyarország
-
16:55 – Ukrajna – Magyarország
-
20:35 – férfi döntő
Augusztus 27. (szerda)
-
15:05 – Katar – Magyarország
-
16:55 – Ukrajna – Magyarország
-
20:35 – férfi döntő
Augusztus 28. (csütörtök)
-
15:05 – Franciaország – Magyarország
-
16:55 – Csehország – Magyarország
-
20:35 – férfi döntő
A program sűrű, a fiatal válogatott rövid idő alatt kell, hogy a legjobbját nyújtsa a nemzetközi mezőnyben. Arnóczi Áron és Gyimes Áron számára ez kiváló lehetőség, hogy nemzetközi tapasztalatot gyűjtsenek, és megmutassák, mennyit fejlődtek a klubban végzett munka során.
A mérkőzések élőben követhetők lesznek a YouTube-on, így minden szurkolónak lehetősége nyílik arra, hogy Debrecenből vagy akár otthonról buzdítsa a fiúkat.
A BKG-család ezúttal is büszkén szurkol játékosainak – ráadásul most hazai pályán, Debrecenben! Hajrá Magyarország, hajrá Kosok!





