Vasárnap 17:00-tól újra hazai pályán lépnek pályára a Kosok: a Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnokban az Újbuda MAFC lesz a BKG PRIMA Akadémia ellenfele.
A mieink a Fót elleni szoros vereség után szeretnének visszatérni a győzelmi útra, míg a fővárosiak a Nyíregyháza elleni (76–87) meccset követően javítanának.
A BKG legutóbb Bobi, Dean és Ármin vezérletével küzdött nagyot, de a végjátékban a hazaiak kihasználták a kedvező körülményeket. A MAFC oldalán Bordács, Polgárdy és Kazy voltak a legeredményesebbek, így a találkozó most is izgalmas, kiélezett küzdelmet ígér.
A mérkőzés november 9-én, vasárnap 17:00-kor kezdődik Szigetszentmiklóson – a Kosok pedig számítanak a hazai szurkolók támogatására!





