A Kosok nagyot küzdöttek, de fájó vereséggel zárták a Hepp Kupa harmadik fordulóját: a Vasas 63–60-ra diadalmaskodott a városmajori csarnokban. A mérkőzés végig kiélezett, hullámzó csatát hozott, ahol mindkét csapat szívvel-lélekkel harcolt a továbbjutásért.
A Prima remekül kezdett (16–12), de a második negyedben felzárkózott a Vasas, a fordulás után pedig egy rövid hullámvölgy elég volt ahhoz, hogy a vendégek átvegyék a vezetést. A mieink az utolsó percekben is esélyt teremtettek a fordításra, ám a kulcspillanatokban kimaradtak a dobások, így a fővárosiak megőrizték minimális előnyüket.
PRIMA: Reiber 12/3, Armaghani 18, Nagy Be., Arnóczi 5, Nagy Bo. 17/3 cs.: Gyimes 3/3, Várszegi, Bohunicky, Kanyó, Büki, Kovács, Fábián 5
A Kosok ezúttal búcsúztak a kupasorozattól, de a küzdőszellem és a tartás továbbra is példaértékű – innen folytatjuk a bajnokságban!





