Köszönünk mindent Gyimes!

A következő idénytől már nem a BKG PRIMA Akadémia színeiben folytatja pályafutását Gyimes Áron. Fiatal játékosunk a mögöttünk hagyott szezonban az NB I/B Piros csoportos felnőtt csapatunk tagjaként dolgozott, fejlődött és lépett pályára, most azonban új kihívások várnak rá.

Store 2025 nyarán érkezett klubunkhoz Zalaegerszegről, ahol már korábban is megmutatta, hogy komoly potenciál rejlik benne. A 2005-ös születésű, 2–3-as poszton bevethető játékos a BKG-nál is gyorsan felvette a ritmust: lendületes, bátor játékával, ponterősségével és harcos hozzáállásával több mérkőzésen is hasznos tagja volt a mieinknek.

Áron egy olyan idényben volt a felnőtt keret része, amelyben a csapat végig komoly célokért küzdött az NB I/B Piros csoportban. A mindennapi munkában, az edzéseken és a mérkőzéseken is igyekezett hozzátenni a közös teljesítményhez, miközben fiatal játékosként értékes tapasztalatokat gyűjthetett a felnőtt kosárlabdában.

A szezon során több alkalommal is megmutatta, milyen adottságokkal rendelkezik: jó ütemű betöréseivel, külső dobásaival, gyors döntéseivel és energikus játékával képes volt lendületet adni a csapatnak. Számára ez az év fontos állomás volt a felnőtt kosárlabdában, klubunk számára pedig öröm, hogy részese lehetett a BKG PRIMA Akadémia közösségének.

A klubnál végzett munkájának és fejlődésének egyik szép visszaigazolása volt, hogy Arnóczi Áronnal és Leoval együtt meghívót kapott a magyar U21-es 3×3 válogatott keretébe is. Büszkék vagyunk rá, hogy Store a PRIMA játékosaként ilyen lehetőséghez jutott, és a nemzetközi porondon is értékes tapasztalatokat szerezhet.

Szigetszentmiklóson mindig nagyra értékeljük azokat a játékosokat, akik alázattal, munkával és pozitív hozzáállással képviselik a klubot. Gyimes ilyen játékosként volt jelen nálunk: fiatalon, fejlődni akarva, nyitottan és motiváltan dolgozott azért, hogy napról napra jobb legyen.

Köszönjük Store-nak a PRIMA-mezben elvégzett munkát, a hozzáállását, az edzéseken és mérkőzéseken mutatott energiáját, valamint azt, hogy a BKG PRIMA Akadémia játékosaként képviselte klubunkat az NB I/B Piros csoportban.

Pályafutása következő állomásához sok sikert kívánunk neki, és természetesen továbbra is szurkolunk érte. Büszkék vagyunk rá, hogy egy szezonon keresztül a mieink között tudhattuk.

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email